Розклад занять в залах
Лесі Українки 34
ЧАС | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
9:00 | Stretching Гончарова Анастасія | Stretching Гончарова Анастасія | |||||
10:00 | Pole Dance Гончарова Анастасія | Pole Dance Гончарова Анастасія | |||||
11:00 |
Pole Dance+Stretching
Дана Кравець
(90 хвилин) |
||||||
12:00 | Pole Dance Пархоменко Маргарита | ||||||
13:00 | Stretching Пархоменко Маргарита | ||||||
16:30 | Pole Kids Дана Кравець | Pole Kids Дана Кравець | |||||
17:30 |
|
Pole Kids Дана Кравець |
Pole Kids Дана
Кравець |
||||
18:00 | Pole dance Марія Дубінська |
|
Pole dance Марія Дубінська | ||||
18:30 | Pole Dance Дана Кравець | Pole Dance Дана Кравець | |||||
19:00 | Pole Dance Марія Дубінська | Pole Exotic Гончарова Анастасія | Pole Dance Марія Дубінська | ||||
19:30 | Stretching Дана Кравець | Stretching Дана Кравець | |||||
20:00 | Pole Dance Гончарова Анастасія | ||||||
21:00 | Stretching Гончарова Анастасія |
Проспект Лобановського 10 ЗАЛ №1
ЧАС | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
10:00 |
|
Pole Dance Дана Кравець |
|
Pole Dance Дана Кравець |
|
||
10:30 |
|
|
|
Pole Exotic+Stretching
Свиридовська Анастасія |
|||
11:00 | Pole Dance Софія Гальчинська | ||||||
12:00 |
Pole dance Вікторія Шумська |
Stretching Софія Гальчинська | |||||
13:00 | Pole Dance Софія Гальчинська | ||||||
16:00 |
Pole Kids (діти) Дана Кравець |
Pole Kids (діти) Софія Гальчинська |
Pole Kids (діти) Дана Кравець |
||||
17:00 |
Pole kids (діти)
Дана Кравець |
Pole kids (діти)
Софія Гальчинська |
Pole kids (діти) Дана Кравець | ||||
17:30 | Pole Kids (діти до 12-ти років) початківці Вікторія Шумська | Pole Kids (діти до 12-ти років) початківці Вікторія Шумська | |||||
18:00 |
Pole dance
Дана Кравець |
Pole dance Софія Гальчинська
|
Pole dance
Дана Кравець |
||||
18:40 | Pole Dance Вікторія Шумська | Pole Dance Вікторія Шумська | |||||
19:00 | Pole Exotic Анастасія Свиридовська | Pole Exotic Анастасія Свиридовська |
Stretching
Анастасія Свиридовська |
||||
19:40 | Pole Dance Олена Мініна | Pole Dance Олена Мініна | |||||
20:00 |
Stretching Анастасія Свиридовська |
Stretching Анастасія Свиридовська |
Twerk Анастасія Портна |
||||
20:40 | Pole Dance Олена Мініна | Pole Dance Олена Мініна |
Проспект Лобановського 10 ЗАЛ №2
Час | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
10:00 |
Zumba Fitness
Аліна Кірнарська |
Zumba Fitness Аліна Кірнарська |
|||||
11:00 | Stretching Аліна Кірнарська | Stretching Аліна Кірнарська |
|
||||
11:30 |
Stretching Світлана Усова |
||||||
12:30 |
High Heels
Світлана Усова |
||||||
15:00 | K POP Юлія Терещенко | ||||||
17:00 | Contemporary від 9-ти років | Hip-Hop Юлія Терещенко (діти 9-12 років) |
K POP Юлія Терещенко |
Hip-Hop Юлія Терещенко
(9-12 років) |
Contemporary від 9-ти років | ||
17:30 | |||||||
18:00 | Contemporary дорослі | Балет (діти 3-5 років) Юлія Терещенко | Балет (діти 3-5 років) Юлія Терещенкоерещенко | Contemporary дорослі | |||
18:30 |
|
||||||
19:00 | Stretching Кірнарська Аліна | Jazz-Funk Юлія
Терещенко |
High Heels Світлана Усова | Jazz-Funk Юлія
Терещенко |
Stretching Аліна Кірнарська | ||
19:30 | |||||||
20:00 | Zumba Fitness Аліна Кірнарська | Belly Dance Аміна Полухіна | Twerk Анастасія Портна | Belly Dance Аміна Полухіна | Zumba Fitness Аліна Кірнарська |
Бульвар Кольцова 14є ЗАЛ №1
ЧАС | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
9:00 | * | * | * | * | |||
10:00 | * | * | * | K-POP Юлія Терещенко | |||
11:00 | Pole Dance Юлія Гапон | ||||||
12:00 | Jazz-funk Юлія Терещенко | ||||||
13:00 | Pole Exotic Юлія Гапон | ||||||
16:00 |
|
Pole kids (діти) Юлія Гапон |
|
Pole kids (діти) Юлія Гапон |
|
||
17:00 |
Pole Kids Даша Лисенко (початківці) до 12-ти років |
Pole kids (діти) Юлія Гапон |
Pole Kids Даша Лисенко(початківці до 12-ти років) |
Pole kids (діти) Юлія Гапон |
Pole Kids Даша Лисенко(початківці до 12-ти років
|
||
18:00 |
Балет (Діти від 3-х років) Юлія Терещенко |
Pole dance Юлія Гапон |
Pole dance Юлія Гапон |
||||
19:00 |
K-POP Юлія Терещенко |
Pole Exotic Юлія Гапон |
|
Pole Exotic Юлія Гапон |
* |
||
19:15 | Jazz Funk Юлія Терещенко | ||||||
20:00 | * | * | * | ||||
20:15 | Stretching Юлія Терещенко |
Бульвар Кольцова 14є ЗАЛ №2
Час | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
10:00 |
Stretching Юлія Гапон |
||||||
11:00 |
Балет (діти від 3-х років)
Юлія Терещенко |
||||||
13:00 | Stretching Юлія Терещенко | ||||||
16:00 | Hip-Hop (6-9 років)
Анастасія Фенько |
Hip-Hop (6-9 років)
Анастасія Фенько |
|||||
17:00 |
|
Hip-Hop (10-14 років)
Анастасія Фенько |
Hip-Hop (10-14 років)
Анастасія Фенько |
||||
18:00 | * | * |
|
* | |||
19:00 | *до 20:30 | * | * | ||||
|
|
© 2011-2017. Студия танцев "Племя". Тел. +38 (063) 233-244-0 или +38 (044) 233-244-0 Продвижение сайта - Luxeo |